bodyfitjelgava.1s.lv

 

Izvēlies sev piemērotāko!


PILATES - fizioterapeitu izstrādāta vingrošana dziļo muskuļu stiprināšanai,līdzsvaram,lielo muskuļu stiprināšanai,koordinācijai,asinsrites uzlabošanai. Nodarbībā iekļauti dažādi vingrinājumi visu muskuļu grupu nostiprināšanai ar un bez papildinvertāra - lielās un mazās bumbas,nūjas,hanteles,riņķi,u.c.. Nodarbība ir zemas līdz vidējas intensitātes. Nodarbības ilgums 60 minūtes.

Fat Burner - intensīva nodarbība svara samazināšanai! Nodarbība ir vidējas līdz augstas intensitātes,ar vai bez papildinvertāra. Pārsvarā tā ir nodarbība ar step platformām papildus izmantojot hanteles kardio slodzes palielināšanai un roku muskuļu nostiprināšanai. Kardio daļa ilgst 30-45 minūtes,kurai seko vingrinājumi vēdera,muguras muskuļu nostiprināšanai un stiepšanās/relaksācija. Citreiz,Fat Burner nodarbība var būt veidota kā intervālu treniņš vai kardio+spēks nodarbība,ar vai bez papildinvertāra. Nodarbības ilgums - 60 min.

JOGA - Hatha un Kundalini jogas apvienojums vienā nodarbībā. Nodarbība vērsta uz muguras stiprināšanu,orgānu darbības uzlabošanu,balansa trenēšanu,vielmaiņas regulēšanu,asinsspiediena normalizēšanu un pasīvo mugurkaula un muskuļu stiepšanu. Nodarbības ilgums - 60 min.

Benessere - nodarbība labsajūtas uzlabošanai. Nodarbības laikā tiek atslābināti un izstiepti muskuļi,fascijas un mugurkauls. Nodarbība ir zemas intensitātes,bez statiskām pozām vai vingrošanas. Tas ir lielisks veids kā relaksēties no ikdienas sasprindzinājuma.

Skatīts: 236x

Atpakaļ